Freelancer Brno, Vyškov - marketing, tvorba webu
Sdílejte stránky o tvorbě webu, SEO, PPC

Vytvoření webové prezentace, e-shopu nebo systému - vše na míru

SEO konzultace
  • Vytvoření moderní, responzivní webové prezentace
  • Kódování webu
  • Vytvoření e-shopu na open source řešení Prestashop
  • Doprogramování open source e-shopu Prestashop
  • Vytvoření vlastního CMS systému postaveného na frameworku Laravel
  • Jednoduché informační systémy
Dle rozsahu práce


Proč si nechat vyvořit projekt na míru?

Webové stránky do pěti minut nebo eshop od generátorů na pět kliků? Nemyslné řešení, které prostě nefunguje. Nechte si vytvořit stránky na míru, které budou dávat smysl a budou zaměřeny na vaše cílovovou skupinu zákazníků.
Vytvářím vyladěné webové stránky a k tomu jednoduchou a přehlednou administraci

Svým klientům vytvářím vlastní administrativní systém, který je snadno rozšiřitelný a obsahuje důležité informace pro rychlou a efektivní úpravu textů, SEO faktorů a dalších. Nejprve se sejdeme a ujasníme si Vaše záměry a cíle. Rád se dozvím něco o specifikách Vašeho podnikání i o tom, jaký web vlastně potřebujete. Následně provedeme analýzu klíčových slov, analýzu konkurence, návrh struktury webu, vytvořím moderní a responzivní webovou prezentaci a následně zapracujeme na SEO on-page a off-page faktorech spolu s marketingovou strategií pošleme Váš byznys do výšin..
Stavím E-shopy na open source Prestashop

Pro e-shopy využívám celosvětově rozšířené open sourcové řešení. Proč zrovna Prestashop?

Jednoduchá správa po vyladění

Velice intuitivní ovládání, které Vám usnadní dennodenní práci při zadávání nových produktů, jejich správě a vyřizování objednávek.

Rychlé úpravy pro SEO

E-shop je velice dobře navržen a dosahuje velmi dobrých výsledků ve vyhledavačích. Existuje i plno dalších modulů zaměřených na SEO, které napomáhají v detailnějších požadavcích pro SEO.

Spousta rozšíření a modulů

Potřebuje Vaše podnikání nějakou specifickou funkcionalitu? S Prestashopem to nebude problém. Díky tomu, že na tomto systému běží desetitisíce e-shopů, můžete si být celkem jistí, že podobný problém před Vámi již někdo řešil a že pro něj existuje nějaký integrovatelný modul.

Bezpečnost

Díky svému celosvětovému rozšíření se jedná o vyladěný a vysoce zabezpečený systém.

Udržovatelnost

E-shop je stále vyvíjen. Nestárne. Kdykoliv je možné ho aktualizovat na poslední vydanou verzi.

Úskalí Open Source systému

Dejte si záležet na počátečním zprovozněním e-shopu. Jedná se o volně dostupný e-shop, tedy obecné řešení nemusí vyhovovat všem. Proto doporučuji si nechat vyladit šablonu podle navrhnutých optimalizací nejen pro vyhledávače. Často se jedná o třítýdenní práce, které dovedou e-shop do požadovaného stavu k efektivnímu použití. Již jsem zprovoznil a přenastavil pro své i agenturní klienty přes deset e-shopu, které aktuálně fungují podle jejich požadavků.


Problémy EET?

Aktuálně nejvíce diskutované téma v české e-commerce je EET. Ti, co využívají open source systém Prestashop nemusí utrácet hromadu peněž za vývoj a čekat několik dní. U Prestashopu stači zakoupit modul a nainstalovat během pár minut.

 
Informační systémy na míru za rozumné peníze

Neprogramuji systémy bezmyšlenkovitě. Studoval jsem na faktultě informačních technologií VUT v Brně a díky této škole jsem vyvíjel několik informačních systému v různých programovacích jazycích. Každý systém tvořím podle požadavků zákazníka. A jak takový systém na míru vytvářím? Pro vývoj využívám inkrementální přístup, který je kombinací sekvenčních a iterativních metodik. Cílem použití tohoto softwarového vývoje je neustálé upravování a zavádění nových změn v průběhu vývoje. Díky tomuto je možné systém rychle přizpůsobit požadavkům klienta.

Jak probíhá vlastní vývoj?

V první řadě vyslechnu Vaše požadavky na systém. Mým záměrem není tvořit komplexní a obrovské systémy pro interní strukturu firmy. Systémy tvořím výhradně pro menší firmy, které chtějí mít například vlastní správu affiliate programu, správu svých objednávek a podobné funkcionality.

1. Návrh

Pomocí UML (grafického jazyka pro vizualizaci navrhování a dokumentaci systémů) pro Vás připravím vhodné modely (Use case, ER diagram, Diagram návrhových tříd, Diagram sekvence a další). Pokud nevíte, o co jde, vůbec to nevadí, slouží to hlavně pro programátora, který dle diagramů implementuje databázi a třídy v objektově orientovaném programování.

2. Upřesnění návrhu

Jakmile bude vše připraveno k implementaci, ještě Vám vše představím, abychom zamezili pozdějším chybám v komunikaci.

3. Implementace

Vytvořím systém dle návrhu. Tvořím ve frameworku Laravel, kde již mám připravenou šablonu nejdůležitějších funkcionalit, které potřebují všechny firmy. Například oprávnění a přihlášení do systému. Díky tomuto předchystání nabízím firmám i mnohem nižší cenu.

4. Verifikace – testování dle specifikace

Proběhne automatizované testování, které ověří, jestli je systém správně naimplementovaný vzhledem k sepsané specifikaci informačního systému.

5. Opakuji předchozí kroky, dokud není systém podle Vašich představCHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY, E-SHOP NEBO INFORMAČNÍ SYSTÉM
A co k tomu využívám za nástroje?

Zkušenosti z předchozích projektů Projektové řízení Rozum UML MySQL PHP Vývojové prostředí - PHP Storm Apache Framework Laravel Bootstrap HTML5 CSS3 Javascript Knihovnu pro javascript JQuery Architekturu MVC Mailtrap Prestashop Xampp Linux Bash Git Composer Nette Gulp Sass Node.js A další ...